خدمات هیترلینک

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، ورودی گوگل و بازدید ویدیو ، طراحی سایت و سئو
تیم هیتر لینک از سال 2009 شروع به جمع آوری منابع جهت افزایش بازدید کرد این منابع متشکل است از انواع نرم افزارهای پر مخاطب گوشی و وب سایت های پربازدید و پرمخاطب در هر موضوع و برندی در سطح جهانی.
این منابع همگی تحت یک تفاهم نامه همکاری با گروه هیترلینک در تمامی کشورهای جهان متعهد به همکاری تبلیغاتی با ما شده اند.

در طی این 11 سال گذشته تمامی همکاران ما از بین متعهدترین ها بصورت دستچین انتخاب شده اند بطوریکه جدیدترین همکار ما از تاریخ تفاهم نامه او بیش از دو سال باید گذشته باشد تا بتواند بعنوان یک همکار تبلیغاتی با دریافت گرید طلایی فعالیت خود را شروع کند.

این سابقه و رزومه و تعهد به مشتریان باعت شده است که تعداد همکاران ما در سطح جهان از 20 میلیون همکار عبور کند و در حال نگارش این متن گروه هیترلینک با بیش از 20 میلیون سایت و برنامه همکاری داشته باشد.
نتتیجه این همه زمان و هزینه اکنون به بار نشسته است و گروه هیتر لینک در حال حاضر می تواند خدمات زیر را با بالاترین کیفیت و یک قیمت کاملا استثنایی در اختیار شما قرار دهد.

HeaterLink Seo
HeaterLink Seo

افزایش ترافیک مستقیم سایت

روشی مناسب برای افزایش ترافیک سایت و کاهش رتبه الکسا

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت هیترلینک می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.
سایت یا صفحه مورد نظر خود را ارسال کنید و مشخص کنید برای این صفحه نیازمند چه تعداد مخاطب وردودی در روز میباشید و از کدام کشور و تمام.

حال نرم افزار مانیتورینگ خود را بروی سایت اجرا کنید و از مخاطبین خود لذت ببرید .

زمان حضور مخاطب در سایت توسط شما تعیین میگردد و می توانید جهت طبیعی تر جلوه دادن مراجعین به سایت خود از آنها بخواهید که در مدت زمانی که در سایت شما قرار دارند به چندین لینک دیگر هم سربزنند .

زمان ارجاع کاربران و خاطبین به روی سایت شما براساس الگوریتم های کاملا هوشمند همخوان با برند شما توزیع می گردد که این موضوع توسط یک هسته بسیار قدرتمند هوش مصنوعی همواره در حال یادگیری است و براساس بازخورد ها مناسب ترین زمانها برای توزیع بازدید کنندگان به سایت شما را امنتخاب می کند این روش تاثیر بسیار مستقیمی بروی رنک سایت شما در الکسا دارد.

افزایش ورودی گوگل

تمامی امکانات متنوعی که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در بخش افزایش ورودی گوگل نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید.

ورودی گوگل سایت خود را با کلمه کلیدی دلخواه افزایش دهید

این عمل باعث کاهش رتبه الکسا سایت شما نیز می شود. یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو و بهینه سازی و بهبود رتبه سایت در گوگل ، ورودی سایت از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است.

پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

افزایش ترافیک سایت

نیازمندی ها افزایش بازدید سایت:

1) صفحه یا لینک مورد نظر

2) مدت حضور در سایت

3) کلمات کلیدی

4) تعداد مخاطب درخواستی به ازای هر روز

5) امکان ساب لینک

6)موتور جستجو انتخابی

7) کشور مورد نظر

8) الگوریتم زمان توزیع (VIP-ECO)

لینک سایت خود را معرفی کنید و بفرمایید که از کدام موتور جستجو تقاضای ورودی مخاطب را دارید. مخاطبین مرود نظر کلمه کلیدی شما را در موتور جستجوی انتخابی شما سرج خواهند کرد و سپس به سایت شما می آیند مدت زمان مشخص شده توسط شما در سایت یا صفحه معرفی شده می مانند و در صورت تمایل یک یا چند صفحه دیگر را از سایت شما کلیک می زنند که رفتار آنها رفتاری انسانی باشد.

این نوع بازدید به لینک اول شدن شما در موتور جستجوی مورد نظر کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

در این روش کشور و زمان توزیع مخاطبین ارجاعی به سایت شما هم بصورت دستی و هم بصورت الگوریتم هوش مصنوعی قابل تنظیم است تا بالاترین بازخورد را براساس برند انتخابی شما داشته باشد.

real site visitor
افزایش بازدید کنند واقعی سایت