ثبت درخواست پشتیبانی – کامبادن

تیم پشتیبانی کامبادن
تیم پشتیبانی کامبادن
درصورتی که قصد ارسال تیکت پشتیبانی برای سفارش خاصی را دارید آن را اینجا وارد کنید
لطفاً درخواست خود را واضح و با جزئیات کامل بنویسید

حداکثر زمان پاسخگویی در هر مرحله 1 ساعت

ارتباط مستقیم شما با تیم پشتیبانی می تواند دربه نتیجه رسیدن سریعتر شما کمک کند؟ در صورتی که پاسخ شما مثبت است از اطلاعات تماس زیر استفاده کنید.

  1. تماس با ما

    میتوانید از فرم تماس با ما که در این لینک قرار دارد جهت ارتباط مستقیم با واحد مربوطه استفاده کنید. (تماس با ما)

  2. ارتباط تلفنی

    شماره موبایل ۰۹۱۹۸۶۰۰۸۵۰ پشتیبان آنکال شما می باشد که تقریبا به تمامی نرم افزارهای موجود در سایت مسلط است.

  3. ارتیاط با تیم پشتیبانی

    شما می توانید در شبکه های اجتماعی شماره ۰۹۱۹۸۶۰۰۸۵۰ بطور مستقیم به تیم پشتیبانی ما وصل شوید و درخواست خود را مطرح بفرمایید. ( تلگرامواتزاپ )

تیم پشتیبانی کامبادان همواره با راهکارهای نوین سعی کرده که در سریعترین زمان ممکن مسائل و مشکلات شما عزیزان را بررسی و برطرف کنید که از این نمونه موارد می توان به پشتیبانی الکترونیکی توسط سامانه برخط و تیکت نام برد.

پاسخ شما در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. از دیگر موارد پشتیبانی کامبادن می توان به پشتیبانی بروی شکبه های اجتماعی خط +۹۸۹۱۹۸۶۰۰۸۵۰ اشاره کرد که بی درنگ پاسخ شما ارسال خواهد شد. شما می توانید از شبکه های اجتماعی داخلی مانند بله – آی گپ و از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتزاپ برای دریافت پشتیبانی از گروه نرم افزاری کامبادن استفاده کنید.

در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی به تیم کامبادن سعی کنید که تمامی موارد را به دقت پر کنید که دپارتمان مربوطه و متخصص محصول درخواستی بر اساس اولویت مشخص شده به درخواست شما اختصاص یابد و مشکل شما در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود.