کامبادن

گروه نرم افزاری کامبادن با مدیریت حسین فرهنگ و با تعهد به تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران با بیش از چندین سال فعالیت خود تمام تلاشش را جهت کمک به دانشمندان عزیز کشورمان در جهت برداشتن تحریم های ناجوانمردانه انجام داده است.

شعار ما “جنگیدن در سرزمین دشمن با غنایم جنگی برعلیه خود اوست”

شایان ذکر است که گروه کامبادن تا کنون به هیچگونه درخواست کرک نرم افزارهای ایرانی پاسخ مثبت نداده است و نخواهد داد در این راستا حتی از پذیرش کرک و ایجاد لایسنس و مهندسی معکوس نرم افزارهایی که در ایران دارای نمایندگی یا فروشنده رسمی هستند نیز اجتناب شده است.

تمام تلاش همکاران ما در کامبادن جلوگیری از خروج ارز از مملکت و دور زدن تحریم های ناجوانمردانه علیه دانشمندان و صنعت های حیاتی کشور است.

حذف تحریم های نرم افزاری توسط کامبادن

گروه مهندس معکوس کامبادن فعالیت خود بعنوان یک وب سایت شخصی و با هدف کمک به حذف تحریم های ناجوانمردانه شروع کرده است. این گروه با امید به اینکه توانسته باشد به دانشمندان و محققین کشور در راستای تولید علم و صنعت های مادر کمکی کرده باشد پا در راهی گذاشته است که ابزارهای نرم افزاری تحریم شده و غیر قابل دسترس برای آنها را فراهم کند. 

امیدوارم که شما عزیزان با نظرات سازنده خود ما را در این راه یاری کنید.

مثالی ساده:
با توجه به اینکه نرم افزاری مانند IsaGraf تمام سرمایه گذاران شرکت سازدنده آن اسرائیلی هستند و این نرم افزار با استفاده از رانت خود توانسته است انحصار پیکربندی و گسترش بسیاری از سخت افزارهای حیاتی سیستم های نفتی، پمپی و ابزار دقیق مرتبط با PLC را به دست بگیرد، این کافیست که بعد از اینکه یک کشور مانند ایران را تحریم کنند یا کل سیستم های حیاتی نفتی و … آن را بطور کامل فلج کنند و امثال هم….

مثال دوم:

در مورد مثال بالا خیلی از نرم افزارهایی که در سایت کامبادن قرار دارند صادق هستند…

مثال سوم:

تحریم خیلی از نرم افزارهایی که لازمه لاینفک توسعه علوم دانشگاهی ما هستند نیز گونه ای دیگر از این مثالها میباشد…

کامبادن چگونه به نرم افزارهای تحریمی پی می برد؟

بسیاری از نرم افزارهایی که در سایت قرار دارند به پیشنهاد دانشمندان و محققان عزیز کشورمان کرک شده اند، باشد که در این راستا خدمتی هرچند کوچک و ناقابل اما در حد توان به دانشمندان و محققین کشور عزیزمان ایران انجام داده باشیم.

ارسال درخواست کرک به کامبادن

گروه نرم افزاری کامبادن تمام تلاش خود را در راستای حذف تحریم های نرم افزاری کشور انجام میدهد، شما دانشمندان و عزیز می توانید درخواست کرک خود را از طریق راههای ارتباطی ما با تیم پشتیبانی کامبادن در میان بگذارید

دعوت به همکاری کامبادن

کامبادن از دوستانی که در راستای مهندسی معکوس نرم افزار و ایجاد لایسنس و کرک فعال هستند یا تجربه های مرتبط دارند دعوت به همکاری می کند، شما عزیزانی که در این راه پر مخاطره هم نظر و هم عقیده با ما هستید و قصد دارید که برای مقام معظم رهبری سربازی باشید گمنام و ابزاری باشید برای کم کردن مشکلات و گرفتن گوشه ای از کار بسم الله با ما تماس بگیرید.

گروه نرم افزاری کامبادن – متخصص در مهندسی معکوس 

گروه نرم افزاری کامبادن متخصص در کرک و ساخت کیجن
گروه نرم افزاری کامبادن متخصص در کرک و ساخت کیجن

کامبادن

کرک و کیجن کامبادن
کرک و کیجن کامبادن