کسب درآمد میلیونی با سامانه همکاری در فروش کامبادن

از اینکه می‌خواهید با کامبادن همکاری کنید بسیار خوشحالیم!

تجربه همکاری در فروش با گارانتی کامبادن

مخاطبین این مطلب چه کسانی می باشند؟

۱) متقاضیان همکاری در فروش

افرادی که تصمیم دارند با کار در منزل یا محل کار یک درآمد عالی از اینترنت کسب کنند. این افراد در واقع بازاریابی واسطه‌ای برای کسب و کارها انجام می‌دهند و در ازای آن به درآمد می‌رسند. برای اینکه با سیستم همکاری در فروش بیشتر آشنا شوید توضیحات آن را برای شما در ادامه خواهیم آورد.

درصد سود شما در این روش ۲۵% از کل مبلغ فروش می باشد

توجه کنید که ۲۵%، سود پایه شما در هنگام شروع به کار خواهد بود
این درصد براساس بازدهی فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد
💡 توجه👈 (( این عدد از مبلغ فروش است نه سود فروش )) 💪 💪

۲) متقاضیان راه اندازی کسب و کار

در این روش شما با راه اندازی کسب کار خود با استفاده از راهنمایی ها و آموزش های گروه نرم افزاری کامبادن موفق خواهید شد به بالاترین سود ممکن در این پلن همکاری دست پیدا کنید. در این روش شما صاحب یک وب سایت با سئو عالی خواهید شد که به تمامی شبکه های اجتماعی و درگاه های بانکی متصل است و تحت لیسانس نماد اعتماد الکترونیک و برند کامبادن می باشد.

درصد سود شما در این شیوه همکاری ۵۰% از مبلغ فروش محصول می باشد شما همکار ما خواهید بود

توجه کنید که ۵۰%، سود پایه شما در هنگام شروع به کار خواهد بود
این درصد براساس بازدهی فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد
تمامی هزینه های تهیه و پشتیبانی محصول با کامبادن می باشد
💡 توجه👈 (( این عدد از مبلغ فروش است نه سود فروش )) 💪 💪


همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی چیست؟

شاید شما هم اصطلاح افیلیت مارکتینگ Marketing Affiliate یا بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش به گوشتان آشنا باشد. به کمک سیستم‌های همکاری در فروش، شما می توانید به درآمدهای عالی برسید؛

اما چطور؟

همکاری در فروش یعنی شما می توانید درآمد خودتان را از زمان و مکان جدا کنید، یعنی از هرجای دنیا در هر زمانی بتوانید کسب درآمد کنید. شاید از خودتان بپرسید که آیا از این راه می توان درآمد کافی بدست آورد یا اصلا این مدل کسب درآمد چگونه عمل می کند؟ همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند. یعنی یک رابطه برد برد. (win win)

همکاری در فروش چیست؟

سیستم های همکاری در فروش در اصطلاح انگلیسی Marketing Affiliate یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد ”performance marketing based ”که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.

افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش هم برای افرادی که صاحب وب سایت هستند مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد قابل اجراست. به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.

این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

بازیگران نقش اصلی سیستم افیلیت مارکتینگ

در بازاریابی پورسانتی یا همان آفیلیت مارکتینگ ۴ بازیگر نقش اصلی را بازی می‌کنند:

  • ۱- تأمین کننده یا همان صاحب کسب و کار
  • ۲- شبکه بین فروشنده و بازاریاب که امورات – مالی را در این بین انجام می دهد
  • ۳- بازاریاب یا همکار در فروش
  • ۴- خریدار یا مشتری
affiliate-marketing
affiliate-marketing

روش کار با سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی:

سیستم همکاری در فروش تنها بر روی انگیزه های مالی برای جذب سفارش از طریق همکار تکیه دارد. این روش کار بسیار ساده است و ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که این سیستم چگونه عمل می کند؟

در این روش که به دو صورت قابل انجام است کاربری با نام حسین با ثبت نام در سایت کامبادن و دریافت کد بازاریابی فعالیت خود را شروع می کند.

حالت اول:

حسین لینک دعوت را در شبکه های اجتماعی و بین دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارد، مشتریانی که از طریق لینک حسین به سایت کامبادن بیایند یک بازدید را به نام حسین در پروفایلش ثبت می کنند. در صورتی که مشتری تا یک ماه بعد نیز از سایت کامبادن خرید کند (حتی بدون استفاده از لینک و کد بازاریابی حسین) مشتری معرفی شده حسین شناخته شده و ۲۵% از مبلغ خرید وی به حساب حسین واریز می شود. تعداد خرید های مشتری حسین محدودیت ندارد و تا زمانی که مشتری حسین از سایت کامبادن خرید کند ۲۵% مبلغ فروش به حساب وی واریز می گردد.

حالت دوم:

حسین با استفاده از کد تخفیف خود مشتریان را به سایت هدایت می کند. ویژگی های کد تخفیف حسین اینگونه است که در صورتی که مشتری با کد تخفیف حسین از سایت کامبادن خرید کند ۱۰% تخفیف می گیرد در این حالت باز هم ۲۵% از کل مبلغ سفارش ( نه سود سفارش) به حساب حسین واریز می شود.

توجه کنید که در حالت اول مشتری متوجه واسطه بودن حسین نخواهد شد و خرید را طبق روال عادی خود در سایت انجام می دهد و این محاسبات توسط ماشین در بک گراند انجام و به حساب حسین واریز میشود اما در حالت دوم مشتری متوجه می شود که حسین با لطف به وی یک کد تخفیف ۱۰% را در اختیارش قرار داده است. او از حسین متشکر است و از خرید خود راضی، حسین نیز از معرفی خود و پروسانت دریافتی راضی.

در این معامله وین وین (win-win) که تمامی بازیگران اصلی راضی هستند. در اصل اتفاقات خوشایند زیر افتاده است:

۱) مشتری حسین یک محصول را ۱۰% زیر قیمت بازار با تضیمن کیفیت و گارانتی پشتیبانی کامبادن تهیه کرده است
۲) حسین یک دوست وفادار و مورد اعتماد شده و ۲۵% از سود معرفی خود را دریافت کرده است (دو سر سود)
۳) سایت کامبادن موفق به فروش و حفظ چرخه فعالیت خود شده است که در این چرخه ۳۴ نفر پرسنل در حال فعالیت هستند.