قرعه کشی کامبادن

با توجه به اینکه هدف اصلی استارتاپ کامبادن خدمت رسانی به محققین و دانشمندان و صنعت های حیاتی کشور جهت رفع تحریم های ناجوانمردانه علیه این عزیزان هست و نگاه ما به این کسب و کار یک نگاه مالی نیست تصمیم هیئت مدیره به این شده است که از این ماه به بعد بخشی از منافع این کسب و کار بین خریداران به صورت قرعه کشی توزیع گردد.

تعداد برندگان

با توجه به نظر سنجی انجام گرفته در بین مشتریان این سامانه بصورت رندم مصوب گردید که مبلغ قرعه کشی بجای اینکه بین 5 نفر تقسیم شود و پنج نفر را بعنوان برنده هر ماه اعلام کنیم مبلغ مذکور را به یک نفر اختصاص دهیم تا بدینوسله لذت جایزه بیشتر و کارسازتر باشد

مبلغ جایزه

کامبادن در هر ماه مبلغ قرعه کشی را درصد قابل توجهی از دخل آن ماه در نظر خواهد گرفت در نظر داشته باشید که گروه مهندسی معکوس کامبادن از سالیان گذشته درصدی از درآمد ماهانه خود را نیز به موسسات خیریه ای مانند محک اختصاص می داد و همچنین هم میدهد. لذا انتهای هر ماه بعد از مراسم قرعه مبلغ را مشخص و به برنده اطلاع رسانی می گردد.

نحوه و شرایط برگزاری و شرکت در قرعه کشی

همراهان وفادار و همیشگی کامبادن توجه داشته باشید که شماره سفارش شما به عنوان شناسه حضور شما در قرعه کشی مورد استفاده قرار میگیرد و از اطلاعات تماس شما در سفارش جهت اطلاع رسانی به شخص برنده جایزه استفاده خواهد شد. انتخاب برنده بصورت کاملاً اتفاقی توسط یک ماشین زمان/پارامتر صورت خواهد گرفت و هیچ عامل انسانی در آن دخیل نیست. لذا دوستان عزیزی که قصد شرکت در قرعه کشی را دارند سفارشات خود را آنلاین در سایت ثبت کنید تا با دریافت شماره سفارش امکان شرکت در قرعه را داشته باشید.

برنده خوش شاسن مهرماه 1402 کامبادن

برنده خوش شانس این ماه قرعه کشی گروه مهندسی معکوس کامبادن اقای رضا قلی زاده دباغی می باشند. (مشاهده فیش وایزی به حساب ایشان)

برنده خوش شانس این ماه قرعه کشی گروه مهندسی معکوس کامبادن سفارش شماره 39069 (mahvash khosravi) می باشند. (منتظر ارسال شماره کارت)