افزایش ترافیک سایت - کامبادن

کامفیک – Kamffic

امروز قصد معرفی کردن یک نرم افزار تخصصی با نام کامفیک را به شما دوستان عزیز داریم.

نرم افزار کامفیک Kamffic یک نرم افزار تخصص افزایش ترافیک سایت و بازدید برای وبکاه شما می باشد. در این نرم افزار شما قادر خواهید بود ورودی های اشتراکی و کلید های اختصاصی برای ورود به سایت خود تعریف کنید.

اجازه بدید قدم به قدم ایجاد ترافیک هدفمند به سایت را در ادامه برای شما توضیح دهیم.

 یک همکاری در بازدید

با یک نرم افزار ساده شما می توانید بازدید و بک لینک های مرغوب از سایت های پربازدید و رنک بالا دریافت کنید … به عبارتی شما از وب سایت آنها بازدید می کنید و آنها از وبگاه شما بازدید می کنند. این تقریبا شبیه به یک مبادله کالا به کالا در سیستم های روز و برخط می باشد که جدیدا بسیار طرفدار پیدا کرده است. این کار توسط نرم افزار Kamffic بصورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد شد. و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که لینک صفحه هایی که قصد بازدید شدن و رنک آوردن برای آن دارید را در نرم افزار وارد کنید.

کلمات کلیدی هوشمند

شما می توانید کلمات کلیدی مد نظر خود را جهت ورود از وب سایت ها و موتورهای جستجوی به سایت خود تعریف کنید و بر اساس آنها رنکینگ سایت خود را بالا ببرید، به عنوان مثال این نرم افزار می تواند برای وب سایت شما از ۱۲ موتور جستجوی روز دنیا به تفکیک دیوایس (مثلا گوگل دسکتاپ – گوگل موبایل) ورودی و ترافیک جذب کند. جذاب تر اینکه شما می توانید برای کامفیک تعریف کنید که هر موتور جستجو با چه کلمه کلیدی از چه لینکی به سایت من ورودی داشته باشد و کلی امکانات دیگر…