• دانلود رایگان ورژن جدید نرم افزار KNX ETS

دانلود رایگان ورژن جدید نرم افزار KNX ETS

ارسال شده در: مقالات | 0

ورژن جدید KNX ETS 5.7.2 برای دانلود و نصب آماده شد

KNX ETS

امکانات اضافه شده به نرم افزار KNX: 

یکپارچه سازی بین KNX IP SECURE و KNX DATA SECURE در ETS امکان پذیر شده است.

معرفی نقاط بازگردانی برای پروژه های ETS که به صورت خودکار صورت می گیرد و در زمانیکه نیاز به تاریخچه و یا فایل قبل از ویرایش داشته باشیم می توانیم از این فایلها استفاده کنیم .

بهبودهای صورت گرفته در ورژن جدید KNX ETS:

ارتقاع نسخه ETS حتی در نسخه DEMO
بهبود تست پروژه حتی در حال کار برروی آن
پنل های مختلف برای نمایش اطلاعات یک پروژه
بهینه سازی داشبورد ETS برای پروژه ها
بهینه سازی نشان دادن اطلاعات پارامتر ها برای از بین بردن فضای سفید و نمایش اطلاعات بیشتر
بهبود تغییر وضعیت DPT برروی گروه های آدرس
نشان دادن مشخصات GA با معلق ماندن موس بر روی آن

دانلود ورژن جدید KNX ETS

 Konnex (KNX)

که در گذشته با نامه EIB) European Installation Bus) شناخته میشد، یک استاندارد برای سیستمِ مخابراتی در کنترل ساختمان است. این استاندارد از تکنولوژی یه اطلاعات برای ایجاد ارتباط بین اجزای شبکه (مانند سنسورها، کنترلر‌ها و محرک ها) استفاده می‌کند. KNX ETS برای به کارگیری در تجهیزات الکتریکی‌ اتوماسیون ساختمان طراحی شده است.

هنگامی که یک وسیله پیامی را برای وسیله دیگر ارسال می‌کند، ابتدا اطلاعت را در یک فریم داده ذخیره می‌کند و سپس آن را بر روی بس ارسال می‌کند. محیط‌های مختلفی‌ برای ارسالِ پیام در KNX ETS ممکن است: جفت سیم (KNX.tp)، شبکه برق خانگی (KNX.pl)، فرکانس رادیویی (KNX.rf) و فیبر نوری.

موارد استفاده KNX:

KNX ETS ممکن است که برای کنترلِ لامپ ها، پرده‌ها و کرکره‌ها بکار رود. یک سنسور، مانند یک کلید فشاری چهار پل، یک پیام را تولید می‌کند و آن را به صورت یک فریم داده روی بس به محرک می‌فرستد. هنگامی که محرک پیام را دریافت می‌کند، فرمان را اجرا می‌کند و پیام Acknowledge را ارسال می‌کند.

KNX ETS (معمولا KNX.TP) در ساختمان های نوساز اداری و مسکونی پیاده سازی می شود. امکان پیاده سازی در ساختمان های قدیمی نیز وجود دارد (KNX.RF و KNX.PL).
KNX در ساله ۲۰۰۳ توسط CENELEC به عنوانه یک استاندارد اروپایی‌ تصویب شد. در ساله ۲۰۰۶ قسمت زیادی از این استاندارد توسط مجمع جهانی‌ استاندارد تحت استانداردِ ISO/IEC 14543 best bonus casino online تصویب شد و KNX تنها استانداردِ بازِ جهانی‌ برای کنترل خانه و ساختمان شد.

باز به این معنا است که دستگاه‌های ساخته شده توسط سازندگانِ مختلف میتوانند با هم در یک شبکه به کار گرفته شوند و به صورت کامل کار کنند.

مزایای KNX ETS

راحتی و آسایش بیشتر، امنیت بالاتر و مصرف انرژی پایین تر از اهدافی هستند که با نصب سیستم KNX می توان به آن ها دست یافت. همچنین KNX انعطاف پذیری بالایی دارد و به راحتی می توان فقط با تغییر برنامه¬ریزی، کارکرد آن را عوض کرد. علاوه بر این KNX قابلیت scalability خوبی دارد و می توان به راحتی اجزای جدید به سیستم اضافه کرد و آن را توسعه داد.

ساختار KNX ETS

توپولوژی سیستم KNX ETS مستقل از مدیوم مورد استفاده و به صورت مجموعه ای از مسیرهای انتقال ، خطوط backbone، اصلی و معمولی است.

در هر سیستم فقط می‌توانیم یک backbone داشته باشیم. تا ۱۵ خط اصلی را می‌توانیم به backbone متصل کنیم. هر خط اصلی ممکن است به حداکثر ۱۵ خط معمولی وصل شود و هر خط معمولی می‌تواند تا ۲۵۵ دستگاه KNX ETS را در خود جای دهد.

پس از اتصال همه دستگاه ها به باس، از نرم افزار KNX ETS روی یک کامپیوتر متصل به شبکه KNX ETS برای برنامه ریزی شبکه استفاده می شود.

نرم افزار KNX ETS ساخت شرکت KNX
نرم افزار KNX ETS ساخت شرکت KNX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.