MAXQDA 2020 با ویژگی های جدید

ارسال شده در: اخبار | 1

MAXQDA 2020 – راه اندازی یک دهه جدید از نوآوری در پژوهش

برای شروع سال ۲۰۲۰ ، از خودمان یک سؤال ساده پرسیدیم: چه چیزی باعث می شود محققان در سراسر جهان MAXQDA را به عنوان نرم افزار تحقیقاتی شماره یک خود انتخاب کنند – و چگونه می توانیم این ابزارهای تحلیل بزرگ داده را بهتر کنیم؟ پاسخ این سؤال را در MAXQDA 2020 ، حاصل بیش از ۳۰ سال نوآوری ، خواهید یافت . این سیستم بر پایه نقاط قوت موجود بنا شده است ، اما ویژگیهای انقلابی جدیدی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید. بیایید نگاهی بیندازیم!

MAXQDA 2020 – نکات برجسته

تمرکز جدید روی یادداشت ها

ویژگی های جدید قدرتمند شما را قادر می سازد تا آسانتر و کارآمدتر از گذشته ، به یادداشت ها ، دسترسی ، نمایش ، ایجاد و ویرایش یادداشت ها بپردازید

ما می دانیم یادداشت ها برای پیگیری ایده ها ، افکار و بینش های تحقیق شما چقدر مهم هستند.

یادداشت ها می توانند نقش مهمی در روند تحلیلی داشته باشند و غالباً می توانند نقطه شروع نوشتن گزارش های گزارش باشند.

MAXQDA 2020 چندین ابزار جدید برای کار با یادداشت ها آسان تر و کارآمد ارائه می دهد.

 • نوار کناری یادداشت جدید. با نمایش آنها به طور مستقیم در کنار منبع منبع خود در نوار کناری ، یادداشت های خود را در کنار داده های خود نمایش داده و بخوانید.
 • برگه یادداشت جدید در فهرست اصلی. به یادداشت های موجود دسترسی پیدا کنید ، یادداشت های جدید بنویسید یا یادداشت ها را جستجو کنید – همه در یک مکان!
 • ویرایشگر یادداشت جدید. ویرایشگر یادداشت تازه طراحی شده فضای نوشتاری خود را گسترش می دهد – و هم اکنون می توانید جداول به متن یادداشت خود اضافه کنید.
 • پیوندهای یادداشت. بخش هایی از یک یادداشت را به هر بخش از داده ها پیوند دهید تا به سرعت به جلو و عقب بپیوندید – یا یک یادداشت را به هر تعداد کد و یا بخش های رمزگذاری شده مرتبط کنید.
correlation-Maxqda Analytics Pro 2020

مدیر یادداشت

فضای کاری جدید یادداشت ها برای جستجو ، فیلتر و ایجاد یادداشت ها

این ویژگی های جدید Memo Manager یادداشت های شما را به یک پایه دانش کامل پروژه تبدیل می کند.

 • فیلتر و جستجو کنید. یادداشت ها را بر اساس نوع ، تاریخ ، نویسنده یا نماد فیلتر و مرتب کنید. جستجو در تمام یا فقط یادداشتهای منتخب و به سرعت یادداشتهای متصل به هر عنصر تحقیق خود را پیدا کنید.
 • کار کن. چندین یادداشت را در برگه ها باز کنید ، گروهی از یادداشت ها را در یک مجموعه ترکیب کنید و از فضای کاری جدید برای سازماندهی ، مقایسه و نوشتن یادداشت های خود استفاده کنید.

MAXMaps 3.0

شش مدل جدید و افزایش تعامل برای ابزار نقشه برداری ذهن محبوب ما

با MAXQDA 2020 ، ما به پیشرفت های جدید در مسیر توسعه پیشرفته ترین ابزارهای تجسم گرا در صنعت ادامه داده ایم. MAXMaps اکنون با شش مدل جدید ، گزینه های جدید برای مدل های موجود و یک سازنده مدل مفهومی تعاملی کاربر پسند ارائه شده است.

 • سازنده مدل جدید تعاملی. قبل از ایجاد نقشه جدید ، تعامل هر یک از گزینه های موجود برای یک مدل را امتحان کنید و در ایجاد نقشه مناسب برای نشان دادن داده های خود ، در وقت صرفه جویی کنید.
 • شش مدل جدید. مدلهای جدید می توانند کد پروژه شما را با توزیع اسناد ، کدهای مرتبط و همپوشانی تجسم کنند ، یا در خلاصه ها و تصاویر متن اصلی ، کانون توجه را به خود اختصاص دهند.
 • نقشه ساز. طراحی مجدد پنجره Map Organizer اکنون به شما امکان می دهد تا نظرات را به نقشه اضافه کنید ، نقشه ها را با کارایی بیشتری سازماندهی مجدد کنید و نقشه ها را در پوشه ها گروه بندی کنید.
 • گزینه های جدید قالب بندی و اشیاء جدید. انعطاف پذیری بیشتر برای کار با خطوط و فلش ها ، توضیحات بهتر برای نشان دادن روابط بین عناصر و بروزرسانی کلی طراحی برای کلیه گزینه های قالب بندی که به شکلی مشابه بسته های نرم افزاری اداری مورد استفاده به نظر می رسد و کار می کند.
Data Compatibility - Maxqda Analytics Pro 2020
Data Compatibility – Maxqda Analytics Pro 2020

پنجره بخش های بازیابی شده

طراحی مجدد متناسب با روشی که مشاهده می کنید و با بخش های رمزگذاری شده کار می کنید. گزینه های نمایش جدید اطلاعات بیشتری را به نمایش داده اضافه می کنند
 • نوار کناری برای نظرات: نمایش قسمتهای رمزگذاری شده در نوار کناری جدید در کنار بخشهای بازیابی شده شما.
 • متغیرها را درج کنید: متغیرهای سند مورد علاقه خود و مقادیر متغیر را نمایش دهید.
 • نوارهای کدگذاری: در کنار بخشهای بازیابی شده نمایش داده می شوند تا پیدا کردن بخش ها بر اساس رنگ کد آسان تر شود.
 • زیرنویس ها: بخش های رمزگذاری شده با زیرنویس ها از هم جدا می شوند: نام اسناد (وقتی بر اساس اسناد طبقه بندی می شوند) ، اسامی کد (در صورت طبقه بندی بر اساس کدها) ، و نمرات وزن (وقتی که بر اساس وزن طبقه بندی می شوند).
 • اطلاعات منبع را مخفی کنید: اطلاعات منبع کد شده کد را مخفی کنید تا کاملاً روی بخش های خود متمرکز شوید.

بررسی ادبی

اکنون می توانید مقالات کامل را به همراه داده های کتابشناختی خود وارد کنید

از قبل می توانید فوق داده های کتابشناختی را از Endnote ، Mendeley و Zotero به MAXQDA وارد کنید.

در MAXQDA 2020 ، این گزینه های واردات علاوه بر این متون مربوطه یا مقالات PDF را نیز در بر می گیرد.

علاوه بر این ، MAXQDA همچنین به طور خودکار نسخه های تکراری را تشخیص می دهد، و پیوست ها را می توان به طور خودکار در حین وارد کردن با کلمات کلیدی اختصاص داده شده به آنها رمزگذاری کرد.

Descriptive Statistics - Maxqda Analytics Pro 2020
Descriptive Statistics – Maxqda Analytics Pro 2020

وارد کردن متن از منابع جدید

انعطاف پذیری شما مأموریت ماست: رونوشت هایی را از تعداد زیادی از خدمات و ابزارهای معروف رونویسی وارد کنید

خدمات رونویسی خودکار جدید برای فایلهای صوتی و تصویری هر روز در حال ظهور هستند – آنها خیلی سریعتر از رونویسی دستی هستند و تشخیص خودکار گفتار آنها بهتر و بهتر می شود.

MAXQDA 2020 به شما امکان می دهد تا با خدمات رونویسی اتوماتیک مورد نظر خود کار کنید – و رونوشت ها و نشان های زمانی را از برنامه های آنلاین و آفلاین استفاده کنید.

منابع رونوشت شامل AmberScript ، TEMI ، Trint ، f4 ، f5transkript ، Transana ، Rev.com و موارد دیگر هستند.

ویژگی های سیستم کد جدید

در هنگام ساخت و تصحیح کدهای خود با ویژگی های جدید ادغام کشیدن و رها کردن و ویژگی های زیر کد یک کلیک ، در وقت خود صرفه جویی کنید. با تنظیمات جدید نمایش فرکانس ، بین توزیع کد در میان داده های خود اطلاعات جدیدی کسب کنید.

کد زیر کلیک کنید: ایجاد سیستم کد هرگز ساده تر نبوده است. فقط کافی است روی یک کد حرکت کنید تا ویژگی زیر کد یک کلیک را مشاهده کنید ، که می توانید برای ایجاد یک کد جدید در یک نقطه استفاده کنید.

ادغام را بکشید و رها کنید: یک کد را روی کد دیگری بکشید و به سادگی آن را روی قسمت ادغام جدید ریخته تا دو کد را در یک ترکیب کنید.

تنظیمات فرکانس کد: از این ویژگی برای تنظیم شماره فرکانس نمایش داده شده در سیستم کد استفاده کنید. انتخاب کنید که فقط کدهای موجود در اسناد منتخب را بشمارید یا تعداد کدهای موجود در آن را بشمارید.

شماره پاراگراف در متن

بین شماره یا پاراگراف خط و عقب برگردید و منابع خود را به روشی که می خواهید نقل کنید

نقل قول ها و ادبیات مصاحبه ، اکنون با نمایش متن جدید شماره گذاری خط ، نقل و مرور کنید. اما نگران نباشید – شماره بندها ناپدید نشده اند و می توانید با یک کلیک به سیستم شماره گذاری پاراگراف اصلی برگردید.

و هنوز هم می توانید شماره گذاری خط خود را سفارشی کنید: حداکثر تعداد کاراکترها را در هر خط به روشی که برای شما مناسب است تنظیم کنید.

anova Compare Groups - Maxqda Analytics Pro 2020
anova Compare Groups – Maxqda Analytics Pro 2020

ویژگی های جدید برنامه نویسی

دو روش برای ایجاد آسان تر کدهای جدید و ساختن سیستم طبقه بندی خود ، آسان تر است – برای تئوری مبتنی بر ایده آل

حالت جدید کدگذاری آزاد برای محققانی که از رویکرد تئوری مبتنی بر استفاده می کنند مناسب است. با فعال سازی ، می توانید به سادگی یک بخش را در یک متن ، PDF یا تصویر انتخاب کنید و کادر گفتگو برای ایجاد کدهای جدید به صورت خودکار ظاهر می شود.

علاوه بر اضافه کردن یادداشت Code به این بخش ، ویندوزهای کد Open Coding Mode همچنین به شما امکان می دهد یک کامنت را به سرعت و به راحتی به آن بخش وصل کنید.

خلاصه ها را مقایسه کنید

آیا تعداد زیادی از بخشهای رمزگذاری شده را به قول خودتان خلاصه کرده اید؟ اکنون مشاهده و مقایسه این اطلاعات متراکم در مواردی حتی ساده تر است

Summary Explorer جدید تعاملی به شما امکان می دهد تمام خلاصه های مرتبط با یک کد را در یک سند ، گروه مستند یا مجموعه سند مشخص کنید – و به سرعت به منبع اصلی بروید.

در جدول نتایج ، کلیه بخش های کدگذاری شده در یک موضوع برای هر گروه ذکر نشده است ، که پیگیری آن گاه ممکن است دشوار باشد. در عوض ، اطلاعات متراکم در مورد این موضوع را به صورت خلاصه – که توسط شما یا تیم محققان شما نوشته شده است – درج می کند.

نقشه اسناد

دریافت تصویر: موارد تجسمی را بطور بصری خوشه بندی کنید تا تفاوت ها و شباهت ها را تحلیل کنید هر دو مورد مشابه تر هستند ، روی نقشه به یکدیگر نزدیکتر هستند

اسناد انتخاب شده را به گونه ای نمایش دهید که گویی در نقشه قرار دارند تا تفاوت ها و شباهت های موجود بین اسناد را مشاهده کنید: شباهت بین دو سند – از نظر (تکالیف کد) و (به صورت اختیاری) داده های جمعیتی – بیشتر به یکدیگر نمایش داده می شوند .

نقشه سپس می تواند به عنوان تصویر صادر شود یا به عنوان نقشه در MAXMaps ذخیره شود. این یک ابزار ایده آل برای موارد خوشه بندی و کاوش های عمیق از گروه های شناسایی شده است.

ویژگی های Paraphrase جدید

یک فضای کاری به وضوح مرتب شده برای مشاهده همه موارد عادی خود به صورت مورد یا گروه. و اکنون می توانید بخش های تصویر را نیز به صورت پارافازی کنید
 • ماتریس Paraphrase. هر ستون شامل عبارات مربوط به یک سند ، گروه اسناد یا مجموعه اسناد است.
 • تصاویر Paraphrase. بخش بندی های مختلف یک تصویر را پارامتر کنید.  
 • چاپ پاراگراف. با استفاده از عبارات کاملی که در حاشیه صفحه مشاهده می شود ، یک سند چاپ کنید (یا به آینده سیاره ما فکر کنید و آن را در PDF ذخیره کنید).  

بایگانی داده ها

ما با گزینه های جدید بایگانی سازی سفارشی شده به پایداری داده های شما کاملاً متعهد هستیم

در سالهای اخیر ، موضوع بایگانی داده های تحقیق توجه بیشتری را به خود جلب کرده است. کمیسیون رقابت اتحادیه اروپا قطعنامه ای را در سال ۲۰۱۶ تصویب کرد ، و ملزم کرد که همه نشریات علمی با بودجه عمومی در اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۰ آزادانه در دسترس باشند. این تصمیم صریحاً به اطلاعات تحقیقاتی که مبتنی بر این نشریات هستند ، اشاره داشت.

در MAXQDA 2020 ، می توانید داده های خود را به راحتی با یک عملکرد جدید با یک کلیک بایگانی کنید. یک ساختار پوشه و پرونده برای درک واضح و ساده ایجاد می شود که شامل تمام داده های جمع آوری شده شما می باشد – به صورت اختیاری به عنوان یک فایل ZIP فشرده.

علاوه بر منابع اصلی داده ها ، بایگانی ها همچنین می توانند شامل داده های آماری ، داده های رسانه ای ، یادداشت ها و سیستم کد شما باشند.

برای دانلود لایسنس و نرم افزار MAXQDA 2020 از لینک های زیر اقدام کنید

ویژگی های جدید و پیشرفته MAXQDA 2020

عمومی

 رابط: دسترسی به تنظیمات محلی در هر چهار پنجره اصلی. تنظیمات جهانی بر همین اساس کاهش یافته و بنابراین بسیار واضح تر است.

 رابط: پنجره “بخش های بازیابی” هنگام شروع یک پروژه جدید به طور پیش فرض غیرفعال می شود تا فضای بیشتری برای کارهای اولیه پروژه مانند خواندن ، حاشیه نویسی و برنامه نویسی فراهم شود.

 منبع اطلاعات: گزینه جدید به شما امکان می دهد به طور خودکار اطلاعات منبع (سند و مکان) را به هر انتخاب متنی که از “مرورگر سند” کپی شده است اضافه کنید.

 Export: متون دیگر با فرمت RTF صادر نمی شوند بلکه در قالب Word DOCX هستند.

 Paraphrases: Paraphrases در پنجره “طبقه بندی Paraphrases” می تواند به صورت دستی مرتب شود تا ترتیب پارامترهای مشابه در زیر یکدیگر قرار بگیرد.

 فعال سازی: تعداد اسناد تعریف شده توسط کاربر را بطور تصادفی فعال کنید.

 فعال سازی: در حالی که از ویژگی Activate by Document Variables استفاده می کنید ، می توانید مجموعه جدیدی از اسناد را ایجاد کنید که شرایط فعلی نمایش داده شده را بدون فعال کردن همزمان آنها ایجاد کند.

 فعال سازی: نماد “فعال کردن توسط …” در نوار ابزار Document System منویی را با تمام گزینه های موجود برای فعال سازی اسناد (توسط متغیرها ، رنگ ، به طور تصادفی) نمایش می دهد.

اسناد

 اسناد: راهنماهای ابزار اسناد اکنون اطلاعات مربوط به آخرین تاریخ ویرایش و آخرین کاربر را که ویرایش یک سند را نیز شامل می شود.

 اسناد: گزینه تنظیمات جدید به شما امکان می دهد همیشه اسناد را در برگه های جدید باز کنید.

 Document: گزینه تنظیمات جدید به شما امکان می دهد به جای بالای ساختار پوشه ، اسناد جدید را در پایین درج کنید.

 Document: گزینه تنظیمات جدید به شما این امکان را می دهد تا تعیین کنید که متغیرها در جعبه ابزار نمایش داده می شود که در هنگام پیمایش روی یک سند نمایش داده می شود.

 اسناد: اسناد در گروه های اسناد می توانند با تاریخ آخرین ویرایش و طول متن مرتب شوند.

 اسناد: سوئیچ را تغییر دهید حالت ویرایش جدید به وضوح نشان دهد اگر یک سند نمایش داده شده در حال حاضر در حالت ویرایش است.

 اسناد: هنگام کار با متن در حالت ویرایش ، می توانید متن ها را به همراه قالب بندی آنها کپی و جایگذاری کنید.

یادداشت ها

 یادداشت ها: یادداشت را به مجموعه کد اضافه کنید.

 یادداشت ها: یادداشت های جدید در نوع یادداشت “درون رسانه” برای همه یادداشتهای ضمیمه به یک فایل ویدیویی یا صوتی.

 یادآوری: گزینه جدید به شما امکان می دهد یک یادداشت را به یک یا چند بخش رمزگذاری شده پیوند دهید.

 یادداشت ها: تغییر نام یک سند یا یادداشت به طور خودکار نام یادداشت سند یا یادداشت کد را تغییر می دهد (اگر نام یادداشت هنوز همان اسم سند یا کد بود).

MAXMaps

 MAXMaps: یک نقشه مفهومی اتوماتیک مستقیماً از فهرست متن یا سند متن ایجاد کنید (برای مثال ، یک نمونه پرونده برای مصاحبه).

 MAXMaps: عناصر را از طریق نقشه و کشیدن از نقشه به نقشه دیگر کپی کنید.

 MAXMaps: با کشیدن و رها کردن یک تصویر تصویری از رایانه خود ، یک تصویر جدید به نقشه اضافه کنید.

 MAXMaps: خطوط اتصال بین عناصر اکنون قابل خم شدن هستند.

 MAXMaps: گزینه جدید برای پنهان کردن یا نمایش نمادهای Coded Segment.

 MAXMaps: نماد جدید “افزودن به کتابخانه” در تب Format و نماد جدید “Insert from Library” در تب Insert.

 MAXMaps: هنگام وارد کردن کدهای فرعی برای یک کد ، می توانید مشخص کنید که کدهای سطح باید وارد شوند.

 MAXMaps: کدهای وارد شده ، بخشهای رمزگذاری شده ، خلاصه ها و غیره می توانند فقط به اسناد فعال شده محدود شوند.

 MAXMaps: برای وارد کردن کدهای مرتبط یا بخش های رمزگذاری شده مرتبط با نقشه بر روی یادداشت کلیک راست کنید.

 MAXMaps: مدل تک پرونده اکنون می تواند شامل ۲۰ بخش کدگذاری شده باشد.

 MAXMaps: هنگام ایجاد نقشه از یک مدل ، هر گروه از عناصر (به عنوان مثال اسناد ، کدها ، یادداشت ها ، بخش های کدگذاری شده) به طور خودکار به یک لایه متفاوت اضافه می شوند

کدها

 کدها: در فهرست گزینه ها برای نوارهای کدگذاری شده نمایش داده شده ، می توانید برجسته سازی رنگ معابر متن کد شده را به کدهای فعال شده در حال حاضر محدود کنید.

 کدها: چندین کد انتخاب شده همزمان می توانند از طریق منوی زمینه ادغام شوند.

 کدها: هنگام ادغام کدها ، می توانید یادداشت های کد حذف شده در غیر این صورت را به یادداشت های رایگان تبدیل کنید.

 کدها: گزینه جدید برای فعال کردن کلیه اسناد موجود در این کد در فهرست زمینه کد.

 کدها: گزینه های جدید منوی زمینه برای افزودن کد به مجموعه کد موجود یا جدید.

 کدها: گزینه های جدید منوی زمینه برای افزودن کد به موارد دلخواه کد.

 کد ها: بخش نمایش داده شده از بخش های رمزگذاری شده در “سیستم کد” و “سیستم اسناد” بخشهای پارافراژ شده و کدهای بلندگو گروه کانونی را نادیده می گیرد.

 کدها: از طریق فهرست زمینه کد را با بخش رمزگذاری شده آن کپی کنید.

 Smart Coding Tool: ابزار جستجوی جدید به شما امکان می دهد در بخش نمایش داده شده “سیستم کد” جستجو کنید.

جستجو کردن

 جستجو: هنگام جستجوی اسناد در “سیستم اسناد” یا کدهای موجود در پنجره “کد سیستم” ، همه اسناد یا کدهای یافت شده می توانند بلافاصله فعال شوند.

 جستجوی واژگانی: بازدیدهای جستجو در جدول نتایج با رنگ برجسته می شوند.

 جستجوی واژگانی: ویژگی پیش نمایش در جدول نتایج جستجو ، چندین ردیف را نشان می دهد.

 جستجوی واژگانی: نتایج جستجو را می توان به عنوان متغیری با مقدار متغیر ذخیره کرد که نشان می دهد چند بار رشته های جستجو در یک سند رخ می دهد.

 جستجوی واژگانی: هنگام اتوکد کردن نتایج جستجو با یک کد جدید ، یک نام کد با کلمات جستجو و یادداشتی با تنظیمات جستجو به طور خودکار برای شما پیشنهاد می شود.

روشهای مختلط

 متغیرها: توابع متغیرهای گروه تمرکز در برگه متغیرها در دسترس هستند

 متغیرها: در Data Editor ، روی هدر ستون راست کلیک کنید تا یک تحلیل فرکانس برای متغیر کلیک شده ایجاد شود.

 متغیرها: دو متغیر جدید سیستم: “اصلاح شده” و “اصلاح شده توسط”.

 Crosstab: سلول ها اکنون تعاملی هستند: برای فعال کردن اسناد مربوطه بر روی سلول کلیک راست کنید.

 Crosstab برای گروه های Focus: یک متقاطع را برای گروه های تمرکز به اسناد فعال محدود کنید.

 Crosstab for Focus: بر روی یک سلول در ماتریس crosstab کلیک راست کنید تا همه مشارکت های گروه تمرکز که در آن تکالیف کد شمارش شده انجام شده است را فعال کنید.

ابزارهای ویژوال

 مرورگر Code Matrix: با کلیک بر روی سلول در مرورگر Code Matrix ، بخش های مربوطه را در پنجره “بخش های بازیابی” لیست می کنید بدون تغییر الگوهای فعال سازی فعلی.

 مرورگر Code روابط: گزینه جدید برای تجسم “وقوع کدها در همان سند”.

 مرورگر Code Code Code: بر روی یک گره در ماتریس کلیک راست کنید تا تمام اسنادی که روابط کد نمایش داده می شوند فعال شوند.

 مرورگر روابط روابط کد: تنظیمات فعال (کدهای فرو ریخته شده ، تعداد بازدیدها در هر سند فقط یک بار ، باریک سازی ، فیلتر کردن بخشها با انتخاب کدها در گفتگوی گزینه ها) هنگام ایجاد یک نقشه کد به طور مستقیم از این ابزار استفاده می شود.

 کد نقشه: گزینه جدید برای نمایش یک شبکه روی نقشه برای مقایسه آسان تر مسافت.

MAXMaps: مدلهای جدید

 مدل تک پرونده (خلاصه) پرونده (سند) را در مرکز قرار می دهد. پرونده با کلیه کدهایی که حداقل یک خلاصه دارند ، همراه با خطوط احاطه شده است. متن های خلاصه مربوطه برای هر کد نمایش داده می شود ، همچنین با خطوط مرتبط است.

 مدل تک مورد (Paraphrases) پرونده (سند) را در مرکز قرار می دهد. این پرونده توسط پارافراس احاطه شده است ، که با خطوط در ارتباط است.

 مدل تک کد (خلاصه ها) کد را در مرکز قرار می دهد. کد توسط کلیه خلاصه های آن احاطه شده است ، و با خطوط مرتبط است.

 مدل Co-رخ دادن کد (نزدیکی کد) مانند مدل وقوع کد قبلی عمل می کند ، به جز اینکه نزدیکی دو کد در هر یک از اسناد منتخب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد (به جای اینکه آنها همپوشانی دارند).

 الگوی وقوع کد (کد وقایع) مانند مدل وقوع کد قبلی عمل می کند ، به جز اینکه وقوع دو کد در هر یک از اسناد منتخب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد (به جای اینکه آنها همپوشانی دارند).

 مدل توزیع کد ، کد را در مرکز قرار می دهد. این کد توسط کلیه اسنادی که این کد در آنها ظاهر می شود ، همراه با خطوط احاطه شده است.

جهت تهیه لایسنس و دانلود MAXQDA 2020 به لینک زیر مراجعه نمایید

 1. رضایی

  سلام من حدود ۷ ماه است که این نرم افزار ۲۰۲۰ را از کامبادن خریدم
  این ویرایش ۲۰۲۰ از نسخه پیشین تغییرات قابل توجهی کرده است
  و خیلی بهتر شده است
  از طرف دیگر همکاران کامبادن، از جمله آقای مهندس عزتی، نیز پشتیبانی خیلی خوبی ارائه نمودند و حتی در روزهای تعطیل خدمات خود را به بهترین نحو ارائه نموده اند.
  امیدوارم همواره موفق و سربلند باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.